Erland Cullberg litografi

606507

ERLAND CULLBERG (1931-2012): "Tarantella", färglitografi, signerad samt numrerad 29/110, bladstorlek 66x50 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 25

Erland Cullberg litografi
Budhistorik (10 bud)
4571268
4570920
750
4570385
700
4570154
650
4570143
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.