Borens bordslampa

 
 
 
Auktionsnr
606489
 
Beskrivning

BORENS BELYSNING, bordslampa, 1960/70-tal, mässing och plåt, ställbar arm, undertill etikettmärkt Borens 8607, höjd ca 30, längd 25 cm


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Kategorier
Belysning, Bordslampor
 
Visas
Slakthusgatan 22, Stockholm
Hylla 5
 
 
 
Borens bordslampa
Klicka för att förstora bilden
 
Budhistorik (1 bud)
 
Bud nr
Tid
Bud SEK
4570754
2019-01-17 08:30:32
300
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-01-17 kl 20:08
Slutpris SEK:
300
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
1 500
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK