Jules Schyl oljemålning

606451

JULES SCHYL (1893-1977): Sittande kvinna, signerad Schyl, olja på duk, ca 40x37,5 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Jules Schyl oljemålning

Budhistorik (27 bud)
4574537
6 600
4574332
6 400
4574067
6 200
4574330
6 200
4574067
6 000

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.