Soffbord

606450

SOFFBORD, 2000-tal, på underrede i förzinkad metall, skiva i massiv lackerad ek, höjd ca 28, 150x48 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Soffbord

Budhistorik (3 bud)

4571175
4558055
4557096

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.