Gunnar Uotila skulptur

606448

GUNNAR UOTILA (1913-1997): Beauty - sportpris, SOUMI-RUOTSI Helsinki 28-29.7 1960 XX Suomen Urheillulitto RY, signerad och daterad G Uotila -57, träskulptur, höjd ca 85 cm med sockel

Sportmemorabilia, Konst, Konst

Gunnar Uotila skulptur

Budhistorik (9 bud)
4576369
1 300
4573436
4571196
4569524
4569505
700

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.