Esaias Thorén

606445

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Fisk, signerad samt daterad Esaias Thorén -80, H.C XXXX/L, bildmått ca 36x45 cm

Fack 1

Esaias Thorén

Budhistorik (19 bud)
4572616
1 300
4572608
4572607
4572595
4572606

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.