Peter Dahl

606444

PETER DAHL, (född 1934): Ulla Winblad Gestalt, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, ca 42x28,5 cm

Fack 4

Peter Dahl

Budhistorik (1 bud)

4558648
2019-01-10 22:26:38
500

2019-01-17 kl 17:12
Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.