Kaffekanna silver 1800-tal

606435

KAFFEKANNA, silver, Gustav Möllenborg, Stockholm 1873, höjd ca 29 cm, vikt ca 640 g

Bruksslitage

Silver

Baltzarsgatan 6, Malmö

Kaffekanna silver 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

4567463
1 900
4559032
1 800
4559032
1 400

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.