Peter Freudentahl

606433

PETER FREUDENTHAL (född 1938): (2) Kompositioner, signerade och daterad Peter Freudenthal 1979, numrerad 4/58, färgserigrafi, ca 40x30 cm

Fack 10

Peter Freudentahl

Budhistorik (18 bud)
4572015
1 600
4571923
4572014
4571923
1 400
4571959
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.