Ewa Rudling - Frank Zappa

606432

EWA RUDLING (född 1936): "Frank Zappa", signerad Ewa Rudling, c-print, ca 45x30,5 cm;

Ewa Rudling om FRANK ZAPPA i Göteborg:
"- drog upp mig på scenen så att jag blev en del i hans show. Musiken var medryckande. Dansade runt med min kamera och följde med på flera konserter"
Skador: Oramat fotografi

Oramad

Fotografi, Konst

Visas på begäran

Ewa Rudling - Frank Zappa

Budhistorik (5 bud)
4577782
2 400
4575545
4563684
4563016
4562972

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.