Piedestal

606425

PIEDESTAL / KOLONN, 1900-tal, gustaviansk stil, kanelerad dekor, bemålad, höjd 120, diameter 31 cm

Brukkslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 17

Piedestal

Budhistorik (6 bud)
4557130
1 400
4561065
1 300
4557130
4560316
4557130

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.