Svante Kede oljemålning

606419

SVANTE KEDE (1877-1955): Snasahögarna, signerad Svante Kede, daterad 1910, olja på duk, ca 68x64 cm

Ringa färgbortfall

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Svante Kede oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4573389
450
4573384
4572682
4568946

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.