Karmstolar 1700-tal rokoko

606417

KARMSTOLAR, 1 par, 1700-tal, rokoko, skuren dekor, bemålade, sitthöjd ca 45, rygghöjd 96 resp. 93,5 cm

Renoverade, kompletterade, slitage, senare sitsar, en med glappande armlän

Möbler, Fåtöljer

Rum 8

Karmstolar 1700-tal rokoko

Budhistorik (12 bud)
4580006
13 000
4579990
12 500
4579998
12 500
4579990
12 000
4579989
11 500

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.