Curt Agge oljemålning

606416

CURT AGGE (född 1929): Molndans cumulus, signerad Curt Agge, olja på duk,54x65 cm

Tavelvagn 2

Curt Agge oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4579668
4579661
4579654
950
4579643
900
4579637
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.