Serveringsfat bricka silver

606413

SERVERINGSFAT, bricka i silver, profilerat brätte med fascesstav, stämplad G.A.B, Stockholm 1922, diameter 36 cm, vikt ca 810 g

Bruksslitage, monogramgravyr J, undersidan med minnesgravyr

Silver

Baltzarsgatan 6, Malmö

Serveringsfat bricka silver

Budhistorik (11 bud)
4569415
3 800
4573552
3 800
4569415
3 600
4573548
3 400
4569415
3 200

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.