Edvi Illes oljemålning

606412

EDVI ILLES (Ungern, 1870-1958): Kor vid havet, signerad E Illes A, olja på pannå, ca 25 x 35 cm

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Edvi Illes oljemålning

Budhistorik (13 bud)
4575155
900
4575152
850
4575145
4575143
750
4575139
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.