Skåp barock 1700-tal

606411

SKÅP, barock, 1700-tal, mörkbetsad furu, dörrar med träspeglar, invändigt textilklädda hyllplan, bakstycke med etikket från Hjalmar Hellman Antikvitetshandlare Stockhol, höjd ca 195 137x54 cm, nyckel fnns

Åldersslitage. Orangrepp, renoverat kompletterat/omarbetat. Över- och underskåp sannolikt ej ursprugligen sammanhörande. Torrsprickor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Skåp barock 1700-tal

Budhistorik (15 bud)
4571954
2 800
4568366
2 600
4568366
4571771
4568366
1 300

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.