Sven Ljungberg oljemålning

606409

SVEN LJUNGBERG, Stenbrott under åskhimmel, Horns udde, Öland, signerad Sven Ljungberg och daterad 44, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 45,5 x 61 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Sven Ljungberg oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4559073
2019-01-11 09:34:34

2019-01-18 kl 21:30
Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.