Andreas Wargenbrant brons skulptur

606407

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), "The winner takes it all", skulptur, tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), gulmetall, skyltmärkt och numrerad W 12/25, ca
19x19 cm

Ytliga repor

Konst, Skulpturer

Budhistorik (45 bud)
4578816
6 400
4578805
6 200
4578540
6 000
4578234
5 800
4578222
5 600

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.