Andreas Wargenbrant skulptur

606405

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), skulptur, förgylld brons, i form av papegoja, skyltmärkt och numrerad W 7/99, total höjd med sockel ca 46 cm

Konst, Skulpturer, Nutida

Andreas Wargenbrant skulptur

Budhistorik (48 bud)
4579587
8 200
4579581
8 000
4579581
7 800
4579585
7 600
4579581
7 400

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.