Vinkyllar

606403

VINKYLLARE, 1900-talets första hälft, glas med insats i nysilver, höjd ca 25 cm

Slitage

Diverse, Glas

Vinkyllar

Budhistorik (17 bud)
4570837
1 600
4567341
4567341
1 300
4570836
4567341
900

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.