Andreas Wargenbrant Bulldog

606400

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Bulldog, signerad och numrerad 1/8, förgylld brons, höjd ca 88 cm, längd ca 100 cm

Konst, Skulpturer

Andreas Wargenbrant Bulldog

Budhistorik (57 bud)
4579039
26 000
4579035
25 000
4579031
24 000
4579029
23 000
4579028
22 000

Slutpris SEK:
26 000
2 509 EUR, 2 850 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.