Bokhylla

606399

BOKHYLLA, 1900-talets första hälft, blandstil, fanerad i mahogny, ben med detaljer samt. avslut i mässing, 3 hyllplan, höjd ca 120 cm, yttermått ca 120x30 cm

Repor och märken förekommer, bakstycket ställvis löst,

Möbler, Hyllor

Rum 9

Bokhylla

Budhistorik (5 bud)
4571571
500
4571542
450
4571569
4571542
4561474

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.