Lars Holmström

606395

LARS HOLMSTRÖM, fat, 3 st., 1900-talets mitt, märkt Firma Lars Holmström Arvika, en numrerad 32, diameter 28, resp 34x25,5 cm

ett fat fläckar

Diverse

Monter 21

Lars Holmström

Budhistorik (17 bud)
4571348
4571346
4571347
4571346
950
4571344
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.