Kamferkista Kina

606386

KAMFERKISTA, trä, 1900-talets mitt, Kina, skuren dekor av figurscener, lackad, beslag i mässing, höjd ca 48, 91x44 cm

Sprickor, slitage, fötterna med visst avslag

Möbler, Övriga möbler

Rum 19

Kamferkista Kina

Budhistorik (13 bud)
4566954
1 300
4571251
4566954
4566607
4566953

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.