Masker Bali trä

606382

MASKER, 12 st., bemålat trä, Bali, 1900-talets mitt, höjd ca 25 cm

Avslag, slitage, smärre lagningar, delar saknas

Ändringar/tillägg
Lösa delar medföljer och finns att avhämta i Utlämningen

Orientaliskt, Konsthantverk, Etnografica

Monter 22

Masker Bali trä

Budhistorik (11 bud)
4572401
4568305
750
4566026
700
4568304
650
4566026
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.