Lepold Fare olja

606378

LEOPOLD FARE (1926-1996): Landskap, signerad Fare, olja på duk, ca 92x118 cm

Fack 36

Lepold Fare olja

Budhistorik (14 bud)
4572431
4572469
4572431
4572460
1 900
4572431
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.