Stolar gustaviansk stil

606353

STOLAR, 4+2 st, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålade, stoppad sits, sitthöjd ca 45 cm

Ytskador, färgbortfall

Möbler, Stolar

Rum 20

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (7 bud)
4573664
550
4573754
500
4573664
450
4572946
4573663

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.