Bokskåp nyrenässans

606350

BOKSKÅP, 2 dlr, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt, delvis svärtat, svarvade detaljer, höjd ca 220, 85x75 cm, nyckel finns

Listdelar saknas, en lös listdel medföljer, ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Bokskåp nyrenässans

Budhistorik (7 bud)
4573465
1 600
4573463
4573462
1 400
4570759
1 300
4569581

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.