Ernesto Tatafiore

606345

ERNESTO TATAFIORE (Italien, född 1943): "Robespirerre I", signerad Tatafiore, a tergo med datering 1984, blandteknik på papper, bildmått ca 23,5x17 cm

PROVENIENS: Inköpt på Bukowskis i samband med välgörenhetsauktion i samband med Moderna Museets vänner

Rum 5

Ernesto Tatafiore

Budhistorik (8 bud)
4571186
4571184
1 900
4565531
1 800
4565529
1 700
4565527
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.