Ragnar Ungern

606334

RAGNAR UNGERN (1885-1955): Efter stormen, Iniö, signerad samt märkt Iniö, olja på duk, 46x67 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Ragnar Ungern

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4564650
4557598
30

Slutpris EUR:
3 132 SEK, 352 USD
Utropspris EUR:
900