Dekorationer låghaltigt silver

606330

DEKORATIONER, 9 st, låghaltigt silver, enligt uppgift Brasilien, i form av frukter, vikt ca 350 g

Bucklor, smärre skador

Silver

Budhistorik (8 bud)
4561097
4575721
750
4561097
700
4575720
650
4561097
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.