Öronlappsfåtölj Dux

606327

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, Dux, vinröd skinnklädsel, betsad benställning, lös sittplymå, sitthöjd ca 42 cm

Brukslitage, rygg med mindre reva

Möbler, Fåtöljer

Rum 3

Öronlappsfåtölj Dux

Budhistorik (14 bud)
4575025
4573425
4575020
4573425
850
4575018

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.