Taklampa Fagerhult Light up the dark

606316

FAGERHULTS BELYSNING, taklampa, vitlackerad plåt, skärm med lameller, 1900-talets andra hälft, höjd ca 100, Ø 60 cm

Bruksslitage, bucklor, något skev, ej funktionstestad

Belysning, Taklampor, Design, Tema

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (4 bud)

4597165
450
4597154
4597154
4581688

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.