Öronlappsfåtöljer engelsk-stil, djuhäftade

606315

ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets senare del, engelsk stil, djuphäftade ryggar, mörkbrunt skinn, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, ytslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

Budhistorik (18 bud)
4571756
6 400
4571500
6 200
4571754
6 200
4571500
6 000
4571753
5 800

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.