Fällbord

606294

FÄLLBORD, 1800-tal, England, fanerat med mahogny, svarvad tredelad fot, höjd ca 72, diameter 74 cm

Slitage, lagningar

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Fällbord

Budhistorik (39 bud)
4576212
4 400
4576206
4 200
4576207
4576206
3 800
4576199
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.