Slagbord

606292

SLAGBORD, 1800-tal, furu, dubbla slag, höjd ca 73, 1116x33, total längd 160 cm

slitage, sprickor, avlutat, slipat, en skiva med lagning/smärre komplettering

Möbler, Övriga möbler, Allmoge

Rum 21

Slagbord

Budhistorik (11 bud)
4571158
1 800
4571667
1 700
4571158
1 600
4571652
4571158
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.