Robert Högfeldt oljemålning

606289

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): ''Drömslottet'', signerad R Högfeldt, akvarell/blandteknik, bildmått ca 26x32 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 19

Robert Högfeldt oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4572957
2019-01-18 02:25:23

2019-01-19 kl 21:51
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.