Roland Svensson Stockholm

606286

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Mälartorget" (''Riddarfjärden''), signerad och daterad roland S -53, lito. 100 ex, litografi, ca 39x29 cm;

Något gulnat blad

Fack 7

Roland Svensson Stockholm

Budhistorik (2 bud)

4571486
4568108

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.