Gunnar Greiber

606285

GUNNAR GREIBER (1919-2011): "Sälgen", signerad Greiber, olja på duk, ca 120x120 cm

Rum 9

Gunnar Greiber

Budhistorik (8 bud)
4577291
4577125
4576716
550
4575975
500
4565283
450

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.