Karl von Merode

606282

KARL VON MERODE (1853-1909): Interiör med kvinnor, signerad, olja på pannå, 31x38 cm

slitage, mindre repor

Konst, Äldre måleri

Karl von Merode

Budhistorik (28 bud)
4568812
13 000
4568810
12 500
4568808
12 000
4568805
11 500
4568806
11 500

Slutpris SEK:
13 000
1 245 EUR, 1 463 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.