Tansu Japan, tvådelat

606279

TANSU, tvådelat, Japan, 1900-tal, beslag samt benställningar av metall, höjd ca 104 cm utan benställning, bredd 88 cm, djup 42 cm, benställningarnas höjd ca 20 cm

slitage, benställningar senare

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Tansu Japan, tvådelat

Budhistorik (12 bud)
4575113
4573809
1 900
4573809
1 800
4575109
1 700
4573809
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.