Orientmatta

606278

ORIENTMATTA, semiantik, Tabriz, ca 230x330 cm

Ställvis slitage, skör, reducerade kortsidor med skador

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (11 bud)
4577000
4576970
4576433
1 900
4575439
1 800
4574818

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.