Golvlampa i pimpsten

606276

GOLVLAMPA, 1980/90-tal, stomme i pimpsten, skärm i textil, höjd ca 136 cm

Bruksslitage, fläckar och märken på skärm, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Ändringar/tillägg
medföljer 3 lösa bitar pimpsten

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa i pimpsten

Budhistorik (1 bud)

4568188
2019-01-15 21:54:43

2019-01-16 kl 16:56
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.