Gravyr 1800-tal

606272

GRAVYR, 1800-tal, efter Rugendas, i bronsering ram, rammått ca 32x43 cm

Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland

Reva, glas med smärre skada, senare bronsering

Fack 38

Gravyr 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
4576497
700
4574015
650
4574015
500
4572283
450
4571529

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.