Orientmatta

606266

ORIENTMATTA, Hamadan, semiantik, ca 218x114 cm

skador, slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (10 bud)
4576356
700
4576355
650
4576348
600
4576353
600
4576348
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.