Terrin samt Kanna Göteborg

606265

TERRIN med lock, KANNA, flintgods, 1900-talets första hälft, Göteborg, dekor med tomtar, höjd 16-17 cm

Lock med smärre spricka, nagg, bruksslitage

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik

Terrin samt Kanna Göteborg

Budhistorik (6 bud)
4569296
650
4569980
600
4569296
450
4569978
4569296

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.