Skåp 1800-tal

606264

SKÅP, 1 par, 1800-tal, svängd front, jakaranda med mässingsinläggningar, låda i sarg, invändigt med hyllplan, höjd ca 84 , 42x36 cm

Skador, delar saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Skåp 1800-tal

Budhistorik (25 bud)
4569537
4569536
3 800
4569283
3 600
4569534
3 600
4569283
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.