Beck & Ljung optisk komposition

606263

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Komposition-objekt, signerad och daterad Beck o Ljung 1970, nr 7 / 10, serigrafi på kartong och plexiglas monterad med distanser i 3 plan i kromad metallram, 63 x 74 cm

Spricka i främre akrylglaset nere till vänster, repor

Konst, Grafik, Nutida

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (31 bud)
4573617
3 800
4573619
3 800
4573617
3 600
4573618
3 400
4573617
3 200

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.