Köpmansdisk 1940/50-tal

606254

KÖPMANSDISK, 1940/50-tal, glasad front, stomme i ek, 20 lådor, höjd ca 92, 200x63 cm

Repor, märken

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Köpmansdisk 1940/50-tal

Budhistorik (7 bud)
4583865
4584007
1 400
4583865
1 300
4584004
4583865

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.